Tijdsplanning band- en slip examen vanaf 27 juni a.s.

  • 12 juni 2022

Hieronder staan de judoka’s die examen mogen doen voor hun volgende slip of band. Als je er niet bij staat of je kunt niet op de geplande dag, stuur dan een mail naar martensdekroon@kpnmail.nl

De ouders mogen komen kijken mits de schoenen en mobiel uit zijn.
Neem jouw judopaspoort mee!

Maandag 27 juni 2022, 16.00 tot 17.00 uur, Meester Harry:
Rohan Bhanot, Hugo Croese, Job Croese, Loyd Emmelkamp, Norah Hofman, Vera Knol, Floris Kox, Mackenzie Nieuwlaar, Lars van Rossum, Jari Saedt, Gijs Venema en Sverre Vos.

Dinsdag 28 juni 2022, 18.00 tot 19.00 uur, Meester Harry:
Silvano Boonstra, Syll Brink, Bram Croese, Viggo Dijkstra, Pepijn Flinsenberg, Mick v/d Ham, Kyle v/d Laan, Neil v/d Laan, Boaz van Laere, Aimee Maassen, Cas Maassen, Lois van Oene, Bram v/d Veen, Myron Willemsen en Wylan Willemsen.

Dinsdag 28 juni 2022, 19.00 tot 20.00 uur, Meester Harry:
Britt Drent, Dave Emmelkamp, Jordie Griffioen, Mika Groenewold, Levi Hofman, Joey v/d Holst, Ferre Joosten, Bowie Kollen, Julian Kroes, Koen Lambers, Keano Reemnet, Sepp de Regt, Ruben van Riessen en Gossee Winnubst.

Woensdag 29 juni 2022, 15.00 tot 16.00 uur, Meester Harry:
Jawad Amami, Judi Amami, Marly Baade, Joshua Boom, Duuk de Bruycker, Sem van Es, Lena Francois, Niek Groenenboom, Savino Groenendijk, Syenne Groenendijk, Thomas Holtslag, Bram Huijbregts, Daniël de Jong, Mathijs Kalter, Bram Klaver, Stijn Klaver, Thijs Lodder, Amar Moussaten, Mason Plomp, Divya Prasad, Teun Rosier, Teun Tengagel en Jeftha Zwerver.

Woensdag 29 juni 2022, 16.00 tot 17.00 uur, Meester Harry:
Lily Baade, Sheryano Gedi-Willems, Matthijs de Haan, Geurt v/d Hoorn, Florian Huisman, Ryu Kloosterman, Nick Kluin, Elvira Lenoir, Jason Nieuwehuize, Eriberto Obi, Jelcher Oosting, Wiebe Peetoom, Gifairo Rotering en Fenne Schipper.

Donderdag 30 juni 2022, 17.30 tot 18.30 uur, Meester Julian:
Philip van Amstel, Sverre Boer, Akke Brandsma, Wies Brandsma, Bastijn Diederiks, Jermain Kollen, Levi Lavente, Ashlyn Leusink, Quint Maassen, Meta van Ommen, Bryan van Vlijmen en Djano Warrink en Leeroy Westerhoud.

Donderdag 30 juni 2022, 18.30 tot 19.45 uur, Meester Julian:
Luuk Boer, Germ Brandsma, Joshua Elskamp, Gerben Groenhof, Ryu Oosterveld, Janelle Schut, Djordy Schuurman, Xavier Siderius, Quinten Snip, Nick Tillema en Sam de Wit.

Vrijdag 1 juli 2022, 17.30 tot 18.30 uur, Meester Peter:
Joas André, Naud Arkenbout, Milo v/d Berg, Atifcan Coban, Joshua Habekotté, Sven Huijbregts, Tim Huijbregts, Manuel v/d Kolk, Rainier Kramer, Noud Maurik, Dylano Oosterhoff, Troy van Roemburg en Levi de Vries.

Vrijdag 1 juli 2022, 18.30 tot 19.30 uur, Meester Peter:
Taliq Ali, Krijn Arkenbout, Szymon Dabrowski, Stijn van Dalen, Lieke van Dravik, Jayden Duijzer, Viviënne Huisman, Rijk Klaren, Ayush Prasad en Jarno Steenhuis.

Woensdag 6 juli 2022, na 18.30, Meester Harry:
Ginato Florencia, Ian Nijman, Roos Tillema, Feline Veenstra en Bram Wiersma.