Medaillekast

Op het vlak van prestaties heeft Shoganai niet stil gezeten.

De zwarte band/1e Dan
Harry Martens 4e dan, Peter Arkenbout 2e Dan, Bas Koffijberg (2008) en 2e Dan (2013), Jessica Boer, Niels Evers (2008), Yannick Martens (2008), Eléa de Gans (2009), Sam Kleuver (2009), Iris Iwema (2010 NK), Roy Koffijberg (2010 NK, ontvangen 2012), Paula Borgonje (2010), Stefan Leuhof (2011), Stefan Sulkers, (2011), Julian Martens (2012) en 2e Dan (2016), Anneke Kramer (2012), Patrick Koster (2012), Vera Oosterhuis (2013), Eric Veldman (2013), Manouk Stienstra (2013), Marlynn Martens (2014), Daniël Wassenaar (2014), Arthur Heeres (2014), Taro Koers, Lizbeth Kramer (1983), Thomas van Mourik, (2015), Patrick Pozderski (2015), Sacha Buwalda (2015), Jasper van den Born (2016) en 2e Dan (2017), Caitlin Heerikhuisen (2017), Francisco van der Steen (2017), Jelmer van den Toorn (2017), Kaesey Milton (2017), Séun Steenken (2017).

Op de Nederlandse Kampioenschappen hebben de volgende judoka’s een prijs behaald:


2006: NK-15 Niels Evers 2e -66.
2007: NK-15 Iris Iwema 3e -48, NK-17 Niels Evers 2e -81.
2008: NK-15 Paula Borgonje 3e -44, Iris Iwema 3e -52, Roy Koffijberg 3e -44. NK-17 Eléa de Gans 3e -52, Niels Evers 3e -81.
2009: NK -17 Paula Borgonje 3e -48, Iris Iwema 3e -57.
2010NK-15 Roy Koffijberg 1e -42, Jeffrey Homburg 3e -60, NK-17 Iris Iwema 1e -58, Roy Koffijberg 1e -46, NK-20 Eléa de Gans 2e -52. Dutch Open Espoir -15 Roy Koffijberg 1e -42.
2011: NK-17 Roy Koffijberg 2e -42, NK-20 Paula Borgonje 3e -52, Bas Koffijberg 3e -55.
2012NK-17 Roy Koffijberg 2e -50, NK-20 Paula Borgonje 2e -52, Eléa de Gans 3e -63. Dutch Open Espoir Arthur Heeres 1e -46/-15, Roy Koffijberg -50/-17, Iris Iwema -63/-20.
2013NK-15 Sacha Buwalda 1e -40, NKsr Eléa de Gans 1e -57, Bas Koffijberg 2e -60. Dutch Open Espoir Sacha Buwalda 2e -40/-15, Patrick Pozderski 2e -55/-15, Iris Iwema -63/-21.
2014: NK-18 Arthur Heeres 2e -50, NK-21 Paula Borgonje 1e -52, Roy Koffijberg 2e -55, Iris Iwema 2e -63. NKsr Sacha Buwalda 2e -48, Bas Koffijberg 3e -60. Dutch Open Espoir Sacha Buwalda 3e -44/-18, Roy Koffijberg 3e -55/-21. NKveteranen Harry Martens 1e, Vincent van Mourik 2e.
2015: NK-18 Arthur Heeres 1e -55, Daniël Wassenaar 2e -55, Sacha Buwalda 3e – . NK veteranen Harry Martens 1e, Vincent van Mourik 3e. NK Senioren Bas Koffijberg 1e -60.
2016Dutch Open Espoir Sacha Buwalda 3e -57/-18,
2017: NKsr Iris Iwema 1e -63kg, Bas Koffijberg 2e -60kg, Paula Borgonje 3e -52kg.

Na kwalificatie zijn door de JBN uitgenodigd om deel te nemen aan het EK en WK:
2008: Niels Evers -81kg/EK-17
2009: Iris Iwema -58kg/EK-17 en WK-17
2012: Roy Koffijberg kg/EK-17, Harry Martens kg/EK Veteranen.
2013: Roy Koffijberg kg/EK-18
2014: Iris Iwema kg/EK en WKjr, Roy Koffijberg kg/EK-jr en WK-jr.
2015: Arthur Heeres 9e -55kg/EK -18, Roy Koffijberg 1e -55kg/EKjr. en WKjr. , Iris Iwema EK -23.
2016: Sacha Buwalda EK-18, Iris Iwema EK-23

G-Judoka Kaileigh Heerikhuisen heeft diverse titels op haar naam, waaronder Europees Kampioen -63 , in 2013, 2014. Ook de titel Nederlands kampioen heeft ze behaald over de jaren heen; … , 2015, 2016. In 2017 op het eerste WK voor Aangepast judo behaalde ze goud.

Jaarlijks worden in de maand januari de gemeentelijke Sportverkiezingen georganiseerd door Sportpromotie Dronten.  Van Shoganai zijn genomineerd:
2008: Eléa de Gans – Sporttalent
2009: Harry Martens – Sportcoach
2010: Eléa de Gans – Sportvrouw
2011: Paula Borgonje – Sporttalent
2012: Roy Koffijberg – Sporttalent
20??: Kayleigh Heerikhuisen – Aanmoedigingprijs
2013: Eléa de Gans – Sportvrouw en Sacha Buwalda – Sporttalent
2014: Arthur Heeres – Sporttalent en Henriëtte Heeres-Talman Sport Vrijwilliger
2015: Harry Martens – Sportcoach, Roy Koffijberg – Sportman, Iris Iwema – Sportvrouw (en de titel Sporttalent (m) ging naar de judoka, Lars Kamphuis (Bijsterbosch).
2016: Vincent van Mourik – Sportcoach